Distribütörlüklerimiz

Frigoven Soğutma Ltd. olarak seçmiş olduğumuz distribütörlüklerle, müşterimize yenilikler sunmak, işin daha kolay yapılmasını sağlamak ve her konuda çözüm üretmek amacıyla çalışmaktayız.

CMP Türkiye

CMP markası, dünyaca ünlü Bitzer, Carrier/Carlyle, Copeland/DWM Copeland, Dunham-Bush,Trane, Worthinton,York kompresörlerin yedek parçalarını üretmektedir.

CMP, 1 marka ile tüm markalara hitap eder. Belirtilen markaların kompresör yedek parça isteklerinizi lütfen firmamıza (Frigoven Soğutma Ltd. Şti.) başvurunuz.

ComStar

ComStar International Inc., dünyanın en kapsamlı çevre dostu, endüstriyel dayanıklı kimyasal ürünler üreticisidir. ComStar International Inc. , dünyadaki ticaret profesyonelleri için çevreye duyarlı, endüstriyel dayanıklı kimyasal ürünlerin en kapsamlı ürün yelpazesini üretmektedir. Sadece bir ürün hattında uzmanlaşabilen rakiplerimizden farklı olarak ComStar, 44 yılı aşkın bir süredir özellikle profesyoneller için tasarlanan 300'ün üzerinde özel ürünü geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Firmamız Türkiye'de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyacı olan toplam 15 ürününü hizmete sunacaktır.

Momit

Momit akıllı termostat ürünü ile Türkiye'de müşterilerimizin yaşam kalitesini yükselteceğimize inanıyoruz. Tüm insanların, maksimum konfor, ekonomik ve çevresel sürdürülebilirlik seviyesine sahip bir yaşam tarzını sunmak amacımızdan dolayı yeni teknolojik ürünleri müşterilerimizle tanıştırmak ve ev, ofis ve her yerde mevcut olan marka olmak istiyoruz.

trusTec

trusTec marka fancoil fan motoru ürünümüzle, müşterilerimizin güç, hacim ve bağlantı özellikleriyle firmamız dizaynı ile tüm problemlerini çözen ürünler sunuyoruz.

E-BÜLTEN