Kurumsal

Soğutma konusunda servis ve bakım işlerine profesyonel yaklaşımı ile güven uyandıran, satış sonrası hizmetlerde deneyimli, soğutma yedek parçayı çok iyi bilen Güven Klima San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurucu ortaklarından Ahmet CAN ve Aydın SÜNGÜ, tüm soğutma cihaz, ekipmanlarının satışını yapmak üzere 2001 yılında FRİGOVEN SOĞUTMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ni kurmuştur. Frigoven Soğutma Ltd. olarak birçok soğutma markasının ana bayiliği, bayiliği yanı sıra, ALARKO CARRİER A.Ş.-Totaline Yedek parça Marketinin "İstanbul Satış Noktası" olarak hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde ki her noktaya güçlenmiş olarak ulaşmak
ve her türlü teknik talebe sınırsız hizmet sunmaktır.
Vizyonumuz

Frigoven Soğutma Ltd. Şti. olarak felsefemiz şunlardan oluşmaktadır;
Dürüstlük, Yenilikçi, Çalışkanlık, Kalite, Akılcı, İlkeli, Sorumlu, Çevreci, Müşteri hizmet önceliği, Daha iyi hizmet için sürekli eğitim, Doğru bilgi akışı, Çözüm üreten bir yapıda hizmetlerini sürdürmektir.

Misyonumuz

Soğutma sektöründe; Türkiye ve Çevre ülke genelindeki her noktaya güçlenmiş olarak ulaşmak ve her türlü teknik talebe sınırsız hizmet sunmaktır.

Tarihçemiz

FRİGOVEN SOĞUTMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 1990 yılından beri soğutma sektöründe olan deneyimli ortaklarca 2001 yılında kurulmuştur.

E-BÜLTEN